Tijd van sneeuwruimen, kou, winterjassen, handschoenen en mutsen.
Maar ook van gezelligheid, lichtjes aan, kaarsen en de tijd van goede voornemens.
Hier bij de fysiotherapie De Vuursteen is ook een tijd van afsluiting van 2016. We zijn tevreden, hebben veel mensen kunnen helpen om van hun klachten af te komen. Wij vinden het, als fysiotherapeuten, heel bevredigend om onze patiënten inzicht te geven in de oorzaak van de klachten en te zien hoe gemotiveerd ze zijn om oefeningen te doen of hun houding te veranderen. Zeker als er snel resultaat is.
Maar er is ook een groep patiënten waarbij het niet zo snel gaat, deze mensen hebben een aandoening die hardnekkig is of niet meer over gaat. Ook deze mensen helpen we graag, soms om hen te leren anders met de klachten om te gaan door ,bijvoorbeeld meer te bewegen of juist de bezigheden meer te spreiden over de dag.
En dan is er nog een groep mensen waarbij de klachten niet meer overgaan of langzaam achteruit gaan. Zeker bij deze groep mensen vinden wij het belangrijk om de grenzen van belasting en belastbaarheid te onderzoeken en door middel van oefeningen thuis, bij ons in de oefenzaal of middels individuele therapie hen te begeleiden in dit proces.
Gelukkig hebben we een zeer ervaren team fysiotherapeuten met verschillende specialisaties, een grote oefenzaal en werken we in een gezondheidscentrum waardoor we mensen kunnen doorverwijzen naar een diëtiste, psycholoog, huisartsen, thuiszorg etc.
Wij staan ook in 2017 voor u klaar net zoals de afgelopen 45 jaar.
Voor meer informatie zie: fysiotherapiedevuursteen
Openingstijden:
Maandag 08.30 – 17.30
Dinsdag 08.30 – 20.30
Woensdag 08.30 – 20.30
Donderdag 08.30 – 21.00
Vrijdag 08.30 – 17.30
Vinkhuizen, 20 januari 2017